Reference 2005

01-12/2005

Plzeňský Prazdroj, ODC Brno
Dodávka a montáž technologie chlazení pro chladicí boxy s tanky a KEG sudy v zázemích 28 různých restaurací.

12/2005

MAKOVEC, Kostelec na Hané (Zpracování masa)
Dodávka a montáž technologie se sdruženou jednotkou o celkovém výkonu 216 kW pro zchlazování masa. Součástí dodávky systém elektronických vstřikovacích ventilů DANFOSS a kompletní realizační dokumentace.

12/2005

BUFET VESMÍR Brno (Zázemí stravovacího provozu)
Dodávka a montáž PUR izolací a technologie chlazení v zázemí stravovacího provozu. Technologie napojena na centrální jednotku s výkonem řízeným pomocí frekvenčního měniče. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.

10/2005

Tradeco, Uherské Hradiště (Velkoobchod masem a masnými výrobky)
Dodávka a montáž technologie chlazení pro objekt "Přebalování potravin". Celkem 5 chladicích okruhů. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.

09/2005

VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ (Menza Kounicova, Brno)
Dodávka a montáž PUR izolací a technologie 2 mrazicích boxů v zázemí kuchyně.

07/2005

ŽS Brno, Dvorana Lidická 14 (Zázemí kuchyně)
Dodávka a montáž technologie chlazení se sdruženou jednotkou pro 6 chladíren, mrazírnu a šokové zchlazovánpotravin. Dodávka realizována včetně monitorování teplot.

05/2005

FAKULTNÍ NEMOCNICE OLOMOUC (Transfúzní oddělení)
Dodávka a montáž PUR izolací, chladírenských a mrazírenských dveří a technologie chlazení pro chladírnu a mrazírnu (-35°C) v rámci zázemí Transfúzní stanice. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.


02/2005

SPORT HOTEL Hrotovice (Zázemí kuchyně)
Dodávka a montáž technologie chlazení se sdruženou jednotkou pro 8 chladíren a 1 mrazírnu. Dodávka realizována včetně monitorování teplot.

02/2005

FAKULTNÍ NEMOCNICE BRNO (Transfúzní oddělení Brno-Bohunice)
Dodávka a montáž PUR izolací, chladírenských a mrazírenských dveří a technologie chlazení pro 1 chladírnu a 2 mrazírny (-35°C) v rámci zázemí Transfúzní stanice. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.

Reference 05

Reference 05

Reference 05

Reference 05

Reference 05

Reference 05

Reference 05

Reference 05

Reference 05

     

Nukleární chlazení

6.09.2010

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ut neque ut justo vestibulum sodales. Sed porttitor libero et lorem varius eleifend.

Proin adipiscing, justo a iaculis interdum, nunc enim ullamcorper urna, id porttitor turpis sapien quis lacus. Integer at metus vel nibh vulputate feugiat.

více »

Co dokážeme?

co dokazeme Potřebujete jěště další důvod, proč zvolit právě nás?