Reference 2004

01-12/2004 

Plzeňský Prazdroj, ODC Brno
Dodávka a montáž technologie chlazení pro chladicí boxy s tanky a KEG sudy v zázemích 21 různých restaurací (Karviná 3x, Havlíčkův Brod 2x, Ostrava 2x, Brno 2x, Hradec Králové, Světlá nad Sázavou, Žďár nad Sázavou, Vamberk, Jihlava, Lanškroun, Prostějov, Třinec, Frýdek-Místek, Fulnek, Rychnov nad Kněžnou, Třebíč).

12/2004

MAKOVEC, Kostelec na Hané (Zpracování masa)
Dodávka a montáž technologie chlazení pro skladování mraženého masa. Mrazírny o celkovém objemu 2.730 m3 napojeny na sdruženou jednotku o celkovém chladicím výkonu 65 kW. Dodávka a montáž technologie boxu pro šokové zmrazování o celkovém chladicím výkonu 40 kW. Součástí dodávky systém elektronických vstřikovacích ventilů DANFOSS. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.

12/2004

VYSOKÁ ŠKOLA EKONOMICKÁ V PRAZE (Menza Italská, Praha)
Dodávka a montáž PUR izolací a technologie chlazení pro celkem 5 chlazených místností v zázemí kuchyně.

09/2004

VYSOKÉ UČENÍ TECHNICKÉ V BRNĚ (Menza Kolejní, Brno)
Dodávka a montáž PUR izolací a technologie chladicího a mrazicího boxu v zázemí kuchyně. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.

09/2004

ŠKOLNÍ JÍDELNA MADORET, Lanškroun (Zázemí kuchyně)
Dodávka a montáž PUR izolací a technologie chladicích a mrazicích boxů v zázemí kuchyně. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.

04/2004

HAMÉ Babice, závod Bogoljubovo, Ruská federace (Potravinářská výroba)
Dodávka a montáž technologie chlazení potravinářské výroby. Celkem 5 chladíren a 2 mrazírny o celkovém chladicím výkonu 160 kW. Dodávka realizována včetně montáže a zpracování kompletní realizační dokumentace.

03/2004

LIGA Hlohovec (Zpracování masa a uzenin)
Dodávka a montáž 3 a 4 etapy technologie chlazení výrobny uzenin. Celkem 12 chladíren a přichlazovaných místností napojeno na 2 sdružené jednotky o celkovém chladicím výkonu 130 kW. Součástí dodávky systém registrace teplot pro celou výrobnu (35 měřených místností) s možností dálkového přístupu. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.

Reference 04 Reference 04 Reference 04 Reference 04 Reference 04 Reference 04
Reference 04 Reference 04        

03/2004

JATKY POHOŘELICE (Zpracování masa)
Dodávka a montáž technologie chlazení pro 2 odvěšovny masa o celkovém chladicím výkonu 90 kW. Součástí dodávky systém registrace teplot s možností dálkového přístupu. Dodávka realizována včetně zpracování kompletní realizační dokumentace.

 

Nukleární chlazení

6.09.2010

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In ut neque ut justo vestibulum sodales. Sed porttitor libero et lorem varius eleifend.

Proin adipiscing, justo a iaculis interdum, nunc enim ullamcorper urna, id porttitor turpis sapien quis lacus. Integer at metus vel nibh vulputate feugiat.

více »

Co dokážeme?

co dokazeme Potřebujete jěště další důvod, proč zvolit právě nás?